Zongoraművész, -tanár, a Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetének tanára. Oktatott tárgyai: zongora főtárgy, korrepetíció, kamarazene, hangszermetodika, szakmódszertan. Zongoratanári végzettségét a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Miskolci Tanárképző Intézetében (intézményünk elődjében) szerezte 1996-ban. Zongoraművész, -tanár fokozatot 1998-ban szerzett a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskolán (a Zeneakadémián). Tudományos fokozatát 2014-ben dékáni kitüntetéssel szerezte meg a Besztercebányai Művészeti Akadémia (Szlovákia) doktori iskolájában, zongora szakon, Prof. Marián Lapšansky irányításával.

Eddigi oktatói tevékenység
2000-től Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézete
Zeneiskolai, szakiskolai oktatásban szerzett tapasztalatok, széles körű korrepetíciós és kamarazenei gyakorlat.

Eddigi szakmai gyakorlat és tevékenység bemutatása
Szóló és kamarazenei hangversenyek. Állandó kamarapartnerek: Szentpáli Roland (tubaművész), Tóth Anikó (zongoraművész), Novák András (klarinétművész).
1985. Országos Zeneiskolai Zongoraverseny – különdíj
1989. Hollandia, REDER Ifjúsági Zongorafesztivál, Alwin Bahr mesterkurzusán aktív részvétel
1990. Veszprémi TV találkozó – élő felvétel
1991. Országos hangversenykörút Tóth Anikóval (Budapest, Szolnok, Hatvan, Kiskőrös)