1974-ben született. Zeneiskolai zongoratanár, 1994-től a Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetének művésztanára. Oktatott tárgyai: zongora kötelező, korrepetíció, transzponálás, lapról játék. Diplomáját a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Miskolci Tanárképző Intézetében szerezte 1996-ban.

Jelenlegi munkahelyek
1994-től a ME-BBZI művésztanára
1995-től a Fazekas-Istvánffy Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény zongoratanára

Eddigi szakmai gyakorlat és tevékenység bemutatása
Korrepetitori tevékenységét főiskolai hallgatóként kezdte. Kezdetben fuvola, ütő, később klarinét és nagybőgő tanszakokon kísér. Zongora főtárgyas hallgatóknak tanított transzponálást és lapról játékot. Jelenleg az ütő és mélyhegedű szakirány korrepetitori feladatait látja el, továbbá zongora kötelezőt tanít.